Nutrend Unisport citron nápoj 1000 ml

Sportovní výživa

Značka: NUTREND
NUTREND Unisport citrón je iontový nápoj vhodný pro podporu pitného režimu a doplnění potřebných minerálů během dne u sportovců a fyzicky zatěžovaných osob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50032975

UNISPORT je hypotonický mírně mineralizovaný sportovní nápoj, který je obohacen o funkční látky (L-karnitin, L-alanin a taurin). Vhodný pro hydrataci organismu během sportovního výkonu nízké až střední intenzity. Na rozdíl od isotonických nápojů, které jsou určeny specificky pro situace s mimořádnou fyzickou a tepelnou zátěží a mohou tvořit jen velmi malou část tekutin přijatých v průběhu dne, je UNISPORT hypotonický a tím umožňuje prakticky neomezenou konzumaci, a to jak před, tak v průběhu fyzické zátěže, ale i v období zotavení.

Dávkování:

10 ml koncentrátu přidejte do 650 ml vody (nepoužívejte minerální vody z důvodu narušení osmolality nápoje a minerální rovnováhy). Dospělí užívají maximálně 50 ml koncentrátu za den a děti od 3 let maximálně 20 ml koncentrátu denně. Pro přesnou přípravu použijte přiloženou odměrku.  Z 1000 ml připravíte až 70 l hotového nápoje.

Složení:

cukr, emulze citron (slunečnicový olej, aroma, barvivo E-161b), regulátor kyselosti kyselina citronová, voda, chlorid sodný, glukonát hořečnatý, taurin, L-karnitin, L-alanin, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.

Výživové hodnoty ve 100 ml (koncentrátu):

Energie 1323 kJ/311 kcal, sacharidy 68 g z toho cukry 68 g, bílkoviny 1,4 g, sůl 1,4 g, taurin 1000 mg, L-alanin 500 mg, L-karnitin 500 mg.

Upozornění:

Koncentrát k přípravě ochuceného nealkoholického obohaceného nápoje, s cukrem a sladidly. Po otevření uchovávejte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců. Hotový nápoj neskladujte déle než 24 hodin. Není určeno pro děti do 3 let a těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.