Organic People Eko multi odstraňovač skvrn 500 ml

Drogerie

Ekologický čisticí multifunkční odstraňovač skvrn od Organic People aktivně zatočí s odolnými skvrnami na vašem oblečení. Chrání tvar i barvu oblečení. Limetková vůně.
Při nákupu 2 ks sleva 20 % Při nákupu minimálně 2 kusů produktů značky Organic People v libovolné kombinaci získáte slevu 20 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
105

O produktu

50142006

Ekologický čisticí multifunkční odstraňovač skvrn od Organic People aktivně zatočí s odolnými skvrnami na vašem oblečení. Ultra jemný čisticí prostředek na bázi rostlinných aminokyselin obsahuje 99 % přírodních složek. Nachází se v něm organický výtažek z limetky, který svým jemným aroma neutralizuje nepříjemné pachy a zanechává pocit čistoty a svěžesti. Rýžový ocet odstraňuje skvrny, a navíc udržuje strukturu a jemnost tkaniny. Plně biologicky rozložitelný. Nevhodný na hedvábné a vlněné látky.

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňuje skvrny od kávy, vína nebo odolnou mastnotu
  • udržuje tvar a barvu oblečení
  • 99 % složek přírodního původu
  • do pračky i k ručnímu praní
  • svěží vůně limetky

Použití

Před praním: naneste prostředek na skvrnu a nechte 15 minut působit. Perte jako obvykle nebo poté důkladně opláchněte.
Praní: přidejte do svého pracího prostředku ​​120 ml (6 uzávěrů - odolné a zaschlé skvrny) nebo 60 ml (3 uzávěry - lehké znečištění) na 4-5 kg prádla.

Upozornění

H319 Způsobuje vážní podráždění očí. H315 Dráždí kůži. Pokyny pro bezpečné užívání: P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.