Organic People Eko prací gel na všechny typy prádla 1000 ml

Drogerie

Eko prací gel na všechny typy prádla od značky Organic People je šetrný ke tkaninám i k přírodě. Dokonale odstraňuje nečistoty z prádla a hodí se i k ručnímu praní.
Při nákupu 2 ks sleva 20 % Při nákupu minimálně 2 kusů produktů značky Organic People v libovolné kombinaci získáte slevu 20 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
179

O produktu

50142000

Eko prací gel na všechny typy prádla od značky Organic People je šetrný ke tkaninám i k přírodě. Dokonale odstraňuje nečistoty z prádla a hodí se i k ručnímu praní. Základem pracího gelu je ultra jemný čisticí prostředek na bázi rostlinných aminokyselin. Najdete v něm organický výtažek z papáje, obsahující enzymy, které perfektně vyperou různé druhy skvrn, aniž by jakkoliv narušily látku. Výtažek z manga je zdrojem ovocných kyselin, díky nimž bude vaše prádlo příjemně měkké a jeho barva zůstane sytá a zářivá. Veganské složení.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale odstraňuje nečistoty
  • udržuje sytost barvy a tvar látky 
  • plně biologicky odbouratelný
  • obsahuje 99 % složek přírodního původu
  • veganské složení

Použití

Praní v pračce: použijte 60 ml (3 uzávěry) pracího prostředku na 4-5 kg prádla. Při volbě režimu praní a teploty dodržujte doporučení uvedená na etiketách výrobků.
Ruční praní: použijte 60 ml (3 uzávěry) na 5 litrů vody. Přidejte prádlo do vody a nechte odmočit cca 15 minut. Poté prádlo dobře přeperte. Napusťte si čistou vodu a máchejte prádlo dokud se nezbavíte pracího prostředku.

Upozornění

H319 Způsobuje vážní podráždění očí. H315 Dráždí kůži. Pokyny pro bezpečné užívání: P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.