Pánbach Tekutý prací prostředek tangerínka 500 ml

Drogerie

Značka: PÁNBACH
Pánbach Tekutý prací prostředek tangerínka si hravě poradí i se silně znečištěným prádlem, které provoní očistnou vůní tangerinky.
NAVÍC Inlight Bio zpevňující olej 30 ml Při nákupu produktů značek Inlight Bio, Zuii Organic, Naturalis Organics, Butterbean Organics, Pánbach a Vielo v minimální hodnotě 2499 Kč získáte NAVÍC Inlight Bio zpevňující olej 30 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC Naturalis Organic Home Spa vlasový šampon 50 ml Při nákupu produktů značek Naturalis Organic, Butterbean Organics něbo Pánbach v minimální hodnotě 799 Kč získáte NAVÍC Naturalis Organic Home Spa vlasový šampon 50 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
299

O produktu

50130384

Pánbach Tekutý prací prostředek tangerínka si hravě poradí i se silně znečištěným prádlem, které provoní očistnou vůní tangerinky. Funguje bez ohledu na teplotu vody, a proto se hodí také k ručnímu praní. Díky vysoké koncentraci aktivních látek ho navíc stačí použít velmi malé množství.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% přírodní prací prostředek 
  • vypere i silně znečištěné oblečení
  • s příjemnou vůní tangerinky

Složení

aniontové povrchově aktivní látky 1– 5%, kationtové povrchově aktivní látky 5 – 15%, neiontové povrchově aktivní látky 1 – 5%, fytát sodný, esenciální oleje a přírodní barviva; Aqua (voda), Cocos Nucifera (výtažky z plodů kokosovníku ořechoplodého), Pinus Sylvestris (výtažky z borovice lesní), Glyceryl (glycerin), Olea Europaea (výtažky z olivovníku evropského), Sorbitol (alkoholický cukr), Prunus Dulcis (výtažek ze stromu mandle obyčejné), Gluconic Acid (kyselina glukonová), Sodium Gluconate (glukonát sodný); může obsahovat (dle druhu vůně):Tea-Oleoyl Sarcosinate, Tea-Lauroyl Glutamate, Oleyol Sarcosine, Lauroyl Sarcosine, Lavandula Angustifolia (esenciální olej z levandule lékařské), Melaleuca Alternifolia (esenciální olej z tea tree), Citrus Nobilis (esenciální olej z tangerinky)

Použití

Před použitím jemně protřepejte a nalijte do přihrádky určené pro prací gel. Na přibližně 3 kg prádla se používá 40 ml prostředku. Pokud jde o silné znečištění použijte 45 ml pracího gelu do přihrádky a kapku přímo na oblečení. V případě extrémně odolných skvrn použijte ve spolupráci s univerzálním čističem – ten nastříkejte na skvrnu, nechte působit a poté prádlo vyperte v pračce obvyklým způsobem.

Upozornění

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Může způsobit vážné poškození očí. V případě kontaktu s očima je několik minut vyplachujte velkým množstvím vody. Při přetrvávajícím podráždění očí nebo požití výrobku ihned vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal nebo etiketu výrobku. Případná deformace plastové lahve je projevem biologicky aktivních složek a není na závadu výrobku.

O značce

Značka Pánbach přináší svým zákazníkům čisticí a odmašťovací prostředky z dílny malé rodinné firmy sídlící na Slovensku. Prostředky Pánbach fungují na bázi molekul se specifickým elektromagnetickým nábojem, který na sebe váže nečistoty a odstraňuje i silné a dlouhodobé znečištění. V přírodě jsou navíc tyto produkty biologicky odbouratelné do 30 dnů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.