Drogerie

Pánbach Univerzální čistič skořice 500 ml

Značka: PÁNBACH

Pánbach Univerzální čistič skořice hravě vyčistí všechny nečistoty, mastnotu, skvrny i vodní kámen a zároveň provoní Váš domov povznášející vůní skořice.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

235
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Pánbach Univerzální čistič skořice 500 ml

50130389

Úvod

Pánbach Univerzální čistič skořice hravě vyčistí všechny nečistoty, mastnotu, skvrny i vodní kámen a zároveň provoní Váš domov povznášející vůní skořice. Poradí si se šmouhami na skle, prachem, špínou i usazeninami. Skvěle funguje také na odolné skvrny na oblečení. Díky svému přírodnímu složení je navíc tak šetrný a ohleduplný k pokožce, že úklid s ním zvládnete i bez ochranných pomůcek.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% přírodní univerzální čisticí sprej
  • vyčistí nečistoty, mastnotu, skvrny i vodní kámen
  • s příjemnou vůní skořice

Složení

aniontové povrchově aktivní látky 1– 5%, kationtové povrchově aktivní látky 5 – 15%, neiontové povrchově aktivní látky 1 – 5%, esenciální oleje a přírodní barviva; Aqua (voda), Cocos Nucifera (výtažky z plodů kokosovníku ořechoplodého), Pinus Sylvestris (výtažky z borovice lesní), Glyceryl (glycerin), Olea Europaea (výtažky z olivovníku evropského), Prunus Dulcis (výtažek ze stromu mandle obyčejné), Gluconic Acid (kyselina glukonová), Sodium Gluconate (glukonát sodný), Stearoyl Sarcosine; může obsahovat (dle druhu vůně): Tea-Lauroyl Glutamate, Lavandula Angustifolia (esenciální olej z levandule lékařské), Citrus Nobilis (esenciální olej z tangerinky), Citrus Bergamia (esenciální olej z bergamotu), Cymbopogon Martini (esenciální olej z palmarosy), Pelargonium Graveolens (esenciální olej z pelargonie vonné), Syzygium Aromaticum (esenciální olej z hřebíčkovce kořenného), Melaleuca Alternifolia (esenciální olej z tea tree)


Použití

Před použitím lehce protřepejte. Odjistěte bezpečnostní pojistku na spreji. Nastříkejte přípravek na zaprášený či jinak špinavý povrch, nechte působit zhruba 1 minutu a vyčistěte houbičkou nebo utěrkou z mikrovlákna, která efekt prostředku umocní. Při silném znečištění nechte přípravek působit přibližně 10 minut. Věci pod elektrickým proudem nejprve odpojte ze zásuvky, přípravek nastříkejte rovnou na hadr a poté věc omyjte. 


Upozornění

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Může způsobit vážné poškození očí. V případě kontaktu s očima je několik minut vyplachujte velkým množstvím vody. Při přetrvávajícím podráždění očí nebo požití výrobku ihned vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal nebo etiketu výrobku. Případná deformace plastové lahve je projevem biologicky aktivních složek a není na závadu výrobku.


O značce

Značka Pánbach přináší svým zákazníkům čisticí a odmašťovací prostředky z dílny malé rodinné firmy sídlící na Slovensku. Prostředky Pánbach fungují na bázi molekul se specifickým elektromagnetickým nábojem, který na sebe váže nečistoty a odstraňuje i silné a dlouhodobé znečištění. V přírodě jsou navíc tyto produkty biologicky odbouratelné do 30 dnů.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.