516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Paracetamol Apotex 500 mg 10 tobolek

 Paracetamol Apotex 500 mg 10 tobolek

Paracetamol Apotex 500 mg 10 tobolek

50104836
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
49 Kč
Skladem na e-shopu

Paracetamol Apotex 500 mg se užívá k léčbě mírné až středně silné bolesti nebo horečky u dospělých, dospívajících a dětí od 9 let.

Podrobné informace o produktu

Paracetamol Apotex 500 mg tlumí bolest a snižuje horečku.

Přípravek Paracetamol Apotex 500 mg je určen k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, bolest v krku, bolest svalů a bolest při menstruaci. Tlumí také bolesti a horečku provázející chřipku a nachlazení a horečku a bolest po očkování.

Měkké tobolky Paracetamol Apotex 500 mg mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 9 let.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 15 let (s tělesnou hmotností vyšší než 55 kg) užívají 1-2 tobolky v jedné dávce, maximálně 6 tobolek během 24 hodin.

Dospívající od 12 do 15 let (40-55 kg) užívají 1 tobolku 4-6x denně. Děti od 9 do 12 let (30-40 kg) užívají 1 tobolku 3-4x denně.

Minimální interval mezi jednotlivými dávkami jsou 4 hodiny. Pokud se potíže nezlepší do 3 dnů u teploty a 5 dnů u bolesti, poraďte se s lékařem o další léčbě.

Složení:

Léčivou látkou je paracetamolum 500 mg v jedné tobolce.

Dalšími složkami jsou makrogol 400, makrogol 600, čištěná voda, propylenglykol, povidon, koloidní bezvodý oxid křemičitý, želatina, tekutý částečně dehydratovaný sorbitol, čištěná voda, glycerol, oxid titaničitý (E 171).

Látky obsažené ve stopovém množství jsou isopropylalkohol, střední nasycené triacylglyceroly, sójový lecithin.

Upozornění:

Přípravek Paracetamol Apotex 500 mg obsahuje sorbitol. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Dále obsahuje lecitin ze sóji. Neužívejte přípravek při alergii na arašídy nebo sóju.

Neužívejte v kombinaci s jinými léčivými přípravky s obsahem paracetamolu. Dlouhodobé užívání paracetamolu v kombinaci s alkoholem může způsobit poškození jater při předávkování paracetamolem.

Kategorie produktu

Parametry

SUKL název PARACETAMOL APOTEX 500MG CPS MOL 10
Farmakoterapeutická skupina Jiná analgetika a antipyretika
Forma Tobolky
SUKL kód 225218
EAN 8594158135063

Přílohy

Příbalová informace PDF

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.