Plasmon Cizrna s dýní příkrm od ukončeného 8. měsíce 2x80 g

Ostatní příkrmy

Značka: PLASMON
Dětský příkrm Plasmon Cizrna s dýni se skvěle hodí jako zpestření dětského jídelníčku od 8. měsíce věku a je skvělou alternativou k masovým a rybím příkrmům.
Skladem na e-shopu
49

Cena za 100 g: 31 Kč

O produktu

50126882

Hledáte vhodnou variantu maso-zeleninových příkrmů nebo jen chcete zpestřit jídelníček svému děťátku? Vyzkoušejte Plasmon příkrm Cizrna s dýní, který obsahuje 1,68 g bílkovin a je skvělou obměnou masových, rybích nebo sýrových pokrmů. Luštěniny rozhodně patří do dětské kuchyně jako součást pestré stravy. Sklenička obsahuje italskou dýni (15 %) a cizrnu (20 %) ze španělské provincie Castilla y León. Suroviny jsou vařené na páře, aby bylo zachováno co nejvíce vitamínů a minerálů. Zahuštěné jsou pouze trochou rýžové mouky. V příkrmu nenajdete žádné přidané škroby, soli, barviva, konzervační látky ani aromata. V jednom balení jsou dvě skleničky po 80 gramech, což je ideální porce luštěnin, kterou můžete vašemu malému jedlíkovi doplnit vařenou zeleninkou, těstovinami nebo třeba rýží. 

Hlavní vlastnosti:

  • luštěninový příkrm pro děti od ukončeného 8. měsíce
  • bez přidané soli, škrobu, barviv, konzervantů či aromat
  • snadno zkombinujete se zeleninou, těstovinami, rýží či jinou přílohou

Složení

Cizrna 20 %, dýně 15 %, rýžová mouka, voda z vaření.

Použití

Po odejmutí víčka dejte do teplé vodní lázně a vyndejte až obsah dosáhne požadované teploty. Dobře zamíchejte k požadované konzistenci a můžete přidat zeleninu či přílohu dle libosti.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.