Proactivet Zdravý pohyb 90 tablet

Veterinární přípravky

Značka: PROACTIVET
Kloubní výživa Proactivet ZDRAVÝ POHYB je 90 ochucených tablet koncentrované síly pro léčbu a prevenci kloubních potíží u psů.
Skladem na e-shopu
629

O produktu

50105039

Koncentrovaná síla všech důležitých chondroprotektiv vyživuje a regeneruje pohybový aparát. Zmírňuje bolest a ztuhlost i při silném postižení. Vhodný pro dlouhodobé užívání. Ochucené tablety pro snadné podání. Ochucené tablety pro snadné podání. Důležité je podávat kloubní výživu pravidelně a přizpůsobit také pejskův životní styl. Vhodný pro preventivní podávání u štěňat.

Složení:

Glukosamin sulfát 500 mg, chondroitin sulfát 200 mg, MSM 250 mg, kyselina hyaluronová 20 mg, hydrolyzovaný kolagen 3 mg, vitamin C 33 mg, pivovarské kvasnice 175 mg v 1 tabletě.

Pomocné látky: maltodextrin, celulóza, prášek s hovězí příchutí, sýrová příchuť, kyselina stearová, oxid křemičitý, xantanová guma.

Dávkování:

Tablety Zdravý pohyb obsahují hovězí a sýrovou příchuť čímž docílíte efektu pamlsku a nemusíte si předražovat kloubní výživu o pravidelné nákupy šunky. Pejsek se na svou denní dávku těší.

Hmotnost psa

Denní iniciační dávka (prvních 14 dní užívání)

Denní udržovací dávka (pokračovací)

1–8 kg

1/2  tablety

1/2 tablety

8–16 kg

1  tableta

1/2–1 tableta

16–32 kg

2  tablety

1–1,5 tablety

33 a více

3–4 tablety

1,5–2 tablety

Tablety se podávají denně, dle doporučeného dávkování přímým podáním jako pamlsek, nebo vmíchané do potravy. Minimální délka užívání 3 měsíce. Následně na 1–2 měsíce vysaďte a po této době opět začněte podávat.  Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě i jako prevenci u velkých plemen nebo stárnoucích pejsků.

Upozornění:

Jen pro zvířata! Chraňte před dětmi a nepoučenými osobami. Spotřebujte do data uvedeného na obalu a do čtyř měsíců po otevření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.