Moringa Red Moringa Sport 120 kapslí

Doplněk stravy

Značka: MORINGA
Doplněk stravy s moringou a kotvičníkem, který příznivě ovlivňuje hormonální aktivitu mužů. Kotvičník Red Moringa Sport obsahuje více než 90 % saponinů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50115359

Moringa olejodárná a extrakt z kotvičníku je perfektní kombinace pro mužský sportovní výkon. Moringa je rostlina, která vyniká bohatstvím výživných. Kapsle Red Moringa Sport obsahují prášek z listů moringy v kontrolované kvalitě, která byla vypěstována na plantážích v Karibiku. Kotvičník zemní neboli Tribulus terestris působí na pohlavní orgány a příznivě ovlivňuje hormonální aktivitu mužů. Kotvičník v kapslích Red Moringa Sport obsahuje více než 90 % saponinů. Steroidní saponiny (známé jako saraponíny) jsou klíčové elementy při tvorbě steroidů.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje prášek z moringy v kontrolované kvalitě
  • obsahuje kotvičník s vysokým obsahem saponinů
  • kotvičník zemní působí na pohlavní orgány a příznivě ovlivňuje hormonální aktivitu mužů

Dávkování

2 kapsle 2x denně. Užívejte po jídle. Zapijte nejméně 200 ml vody.

Složení

Moringa Caribbean, Tribulus terrestris, želatina, barviva: azorubin, oxid železitý červený, oxid železitý žlutý. V 1 tobolce: Prášek z listů moringy karibské 250 mg, Kotvičník zemitý 180 mg. Hmotnost kapsle je 530 mg ±5%.

Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, pro mladé muže do 18 let a ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.