REFENDA Chladivá gelová náplast 10x14 cm 6 ks

Kosmetika

Značka: REFENDA
Jednorázová gelová náplast se silným chladivým efektem. Při podvrtnutí, otocích, bolestech šlach, svalů a kloubů způsobených např. únavou.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114348

Japonská chladivá gelová náplast REFENDA. Při podvrtnutí, otocích, bolestech šlach, svalů a kloubů, které jsou zapříčiněny únavou. Díky obsahu mentolu vytváří chladivý pocit. Kafr pomáhá po námaze a při únavě svalů a kloubů. Tokoferol (vitamin E) působí jako antioxidant. Náplast doporučujeme při potřebě zchladit postižená místa. Balení obsahuje 6 ks chladivé náplasti v ochranné obálce.

Hlavní vlastnosti: 

  • vysoká přilnavost, která zaručuje efektivní přichycení na kůži
  • vysoká pružnost ve vertikálním i horizontálním směru
  • silný chladící efekt
  • nezašpiní žádné oblečení

Složení

Metylsalicylát, kafr, tokoferol (vitamin E), mentol. Hydrát dinatrium edetátu, hořčík hlinitometakřemičitanu, kaolin. sodná sůl karmelózy. dihydroxyaluminiumaminoacetát, krystalizující sorbitol (70%), koncentrovaný glycerin, kyselina vinna, polysorbát 80, sorbitan monolaurát. částečně hydrolyzovaný polyvinyl alkohol, roztok kyseliny polyakrylové. částečně neutralizovaný polyalerylát. karboxyvinylo‘ry polymer, ricínový olej.

Použití

Náplast aplikujte pouze na suchou a čistou pokožku maximálně 2x denně. Po rozstřihnutí obálky vyjměte náplast, odstraňte ochrannou fólii a aplikujte na požadované místo. Pokud je to nezbytné, přichyťte náplast bandáží nebo páskou. Poté obálku pečlivě uzavřete uzávěrem. Vždy požívejte v souladu s těmito instrukcemi.  

 

Upozornění

Náplast je určena pro jednorázové použití. Při aplikaci se nedotýkejte očí, úst a jiných sliznic, pokud jste se dotkli náplasti. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.