REFENDA Chladivá gelová náplast 10x14 cm 6 ks

50114348

Kosmetika

Skladem na e-shopu

79 ušetříte 120 Kč

Původní cena 199 Kč, sleva 60%

O produktu

Japonská chladivá gelová náplast REFENDA. Při podvrtnutí, otocích, bolestech šlach, svalů a kloubů, které jsou zapříčiněny únavou. Díky obsahu mentolu vytváří chladivý pocit. Kafr pomáhá po námaze a při únavě svalů a kloubů. Tokoferol (vitamin E) působí jako antioxidant. Náplast doporučujeme při potřebě zchladit postižená místa. Balení obsahuje 6 ks chladivé náplasti v ochranné obálce.

Hlavní vlastnosti: 

  • vysoká přilnavost, která zaručuje efektivní přichycení na kůži
  • vysoká pružnost ve vertikálním i horizontálním směru
  • silný chladící efekt
  • nezašpiní žádné oblečení

Použití

Náplast aplikujte pouze na suchou a čistou pokožku maximálně 2x denně. Po rozstřihnutí obálky vyjměte náplast, odstraňte ochrannou fólii a aplikujte na požadované místo. Pokud je to nezbytné, přichyťte náplast bandáží nebo páskou. Poté obálku pečlivě uzavřete uzávěrem. Vždy požívejte v souladu s těmito instrukcemi.  

 

Složení

Metylsalicylát, kafr, tokoferol (vitamin E), mentol. Hydrát dinatrium edetátu, hořčík hlinitometakřemičitanu, kaolin. sodná sůl karmelózy. dihydroxyaluminiumaminoacetát, krystalizující sorbitol (70%), koncentrovaný glycerin, kyselina vinna, polysorbát 80, sorbitan monolaurát. částečně hydrolyzovaný polyvinyl alkohol, roztok kyseliny polyakrylové. částečně neutralizovaný polyalerylát. karboxyvinylo‘ry polymer, ricínový olej.

Upozornění

Náplast je určena pro jednorázové použití. Při aplikaci se nedotýkejte očí, úst a jiných sliznic, pokud jste se dotkli náplasti. Uchovávejte mimo dosah dětí.