REFENDA Hřejivá gelová náplast 10x14 cm 6 ks

50114349

Kosmetika

Při nákupu minimálně 2 ks gelových náplastí REFENDA získáte NAVÍC REFENDA chladivou gelovou náplast 10 x 14 cm 6 ks.

Akce platí do 31. 8. 2019 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

199

O produktu

Japonská hřejivá gelová náplast REFENDA. Při potížích v oblasti krční a bederní páteře, při namožení a únavě svalů. Obsažený paprikový extrakt zaručuje hřejivost náplasti prokrvením pokožky. Kafr pomáhá po námaze a při únavě svalů a kloubů. Tokoferol (vitamin E) působí jako antioxidant. Náplast doporučujeme při potřebě prohřát postižená místa. Balení obsahuje 6 ks hřejivé náplasti v ochranné obálce.

Hlavní vlastnosti: 

  • vysoká přilnavost, která zaručuje efektivní přichycení na kůži
  • vysoká pružnost ve vertikálním i horizontálním směru
  • silný prohřívací efekt
  • jemná k pokožce
  • nezašpiní žádné oblečení

Použití:

Náplast aplikujte pouze na suchou a čistou pokožku minimálně hodinu před použitím sprchy a minimálně 30 minut po použití sprchy, maximálně 2x denně.

Po rozstřihnutí obálky vyjměte náplast, odstraňte ochrannou fólii a aplikujte na požadované místo. Pokud je to nezbytné, přichyťte náplast bandáží nebo páskou. Poté obálku pečlivě uzavřete uzávěrem. Vždy požívejte v souladu s těmito instrukcemi.  

Složení:

Metylsalicylát, kafr, tokoferol (vitamin E), extrakt z papriky. Hydrát dinatrium edetátu, hořčik hlinitometakřemičitanu, kaolin. sodná sůl karmelózy. dihydroxyaluminiumaminoacetát, krystalizující sorbitol (70%), koncentrovaný glycerin, kyselina vinna, polysorbát 80, sorbitan monolaurát. částečně hydrolyzovaný polyvinyl alkohol, roztok kyseliny polyakrylové. částečně neutralizovaný polyalerylát. karboxyvinylo‘ry polymer, ricínový olej.

Upozornění:

Náplast je určena pro jednorázové použití. Při aplikaci se nedotýkejte očí, úst a jiných sliznic, pokud jste se dotkli náplasti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřikládejte žádné teplé předměty na místo, kde jste náplast aplikovali.