REFENDA Hřejivá gelová náplast 10x14 cm 6 ks

50114349

Kosmetika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Japonská hřejivá gelová náplast REFENDA. Při potížích v oblasti krční a bederní páteře, při namožení a únavě svalů. Obsažený paprikový extrakt zaručuje hřejivost náplasti prokrvením pokožky. Kafr pomáhá po námaze a při únavě svalů a kloubů. Tokoferol (vitamin E) působí jako antioxidant. Náplast doporučujeme při potřebě prohřát postižená místa. Balení obsahuje 6 ks hřejivé náplasti v ochranné obálce.

Hlavní vlastnosti: 

  • vysoká přilnavost, která zaručuje efektivní přichycení na kůži
  • vysoká pružnost ve vertikálním i horizontálním směru
  • silný prohřívací efekt
  • jemná k pokožce
  • nezašpiní žádné oblečení

Použití

Náplast aplikujte pouze na suchou a čistou pokožku minimálně hodinu před použitím sprchy a minimálně 30 minut po použití sprchy, maximálně 2x denně.

Po rozstřihnutí obálky vyjměte náplast, odstraňte ochrannou fólii a aplikujte na požadované místo. Pokud je to nezbytné, přichyťte náplast bandáží nebo páskou. Poté obálku pečlivě uzavřete uzávěrem. Vždy požívejte v souladu s těmito instrukcemi. 

Složení

Metylsalicylát, kafr, tokoferol (vitamin E), extrakt z papriky. Hydrát dinatrium edetátu, hořčik hlinitometakřemičitanu, kaolin. sodná sůl karmelózy. dihydroxyaluminiumaminoacetát, krystalizující sorbitol (70%), koncentrovaný glycerin, kyselina vinna, polysorbát 80, sorbitan monolaurát. částečně hydrolyzovaný polyvinyl alkohol, roztok kyseliny polyakrylové. částečně neutralizovaný polyalerylát. karboxyvinylo‘ry polymer, ricínový olej.

Upozornění

Náplast je určena pro jednorázové použití. Při aplikaci se nedotýkejte očí, úst a jiných sliznic, pokud jste se dotkli náplasti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřikládejte žádné teplé předměty na místo, kde jste náplast aplikovali.

Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější