Revital Vitamin C 320 mg + Acerola + Šípek + Zinek 16 sáčků

Doplněk stravy

Značka: REVITAL
Doplněk stravy - sypká směs s vitaminem C, přírodními extrakty a zinkem. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50093242

Moderní doplňk stravy v praktických jednorázových sáčcích, které umožňují vysoce komfortní užívání bez nutnosti zapíjení. Aktivní látky jsou pro organizmus lépe vstřebatelné, s rychlejším nástupem účinku. Přípravek je vhodným doplňkem pro posílení imunity a při respiračních potížích.

Revital Vitamin C 320 mg + Acerola + Šípek + Zinek obsahuje přírodní komplex vitaminu C a zinek. Vitamin C je významný antioxidant, který výrazně zasahuje do řady životních pochodů. Je potřebný pro tvorbu kolagenu, který působí podpůrně ve tkáních lidského těla – svalech, šlachách, chrupavkách a kůži. Významně se podílí na funkci imunitního systému. Je nezbytný pro udržení dobrého zdravotního stavu celého organizmu. Také zinek je významný pro funkci imunitního systému. Působí příznivě na kvalitu pokožky, vlasů a nehtů.

Aktivní složky

v 1 sáčku (% RHP*)

vitamin C

320 mg (400 %)

zinek

5 mg (50 %)

extrakt z aceroly  

10 mg

extrakt ze šípku

10 mg

*Referenční hodnota příjmu

Doporučené dávkování: děti od 12 let a dospělí 1 sáček denně.  Obsah sáčku nasypte do úst, pomalu nechejte rozpustit a polkněte. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Balení: 16 sáčků

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.