REVMABLOK AKUT 125 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: REVMABLOK
Zdravotnický prostředek REVMABLOK AKUT s obsahem léčivé rašeliny je mast na revmatické klouby. Pomáhá při bolesti, zklidňuje zánět a zlepšuje hybnost kloubů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
205

O produktu

50127308

První volba při příznacích revmatu. Zdravotnický prostředek REVMABLOK AKUT obsahuje speciální masážní mikroperličky s léčivou rašelinu a s přírodními extrakty šišáku, rozrazilu, světlíku, rozmarýnu a bazalky. Je určen k masáži revmatických a ztuhlých kloubů. Je speciálně vyvinutý i pro aplikaci na malé klouby ruky a nohy, na klouby zápěstí a kotníků. Mikromasáž klouby uvolňuje a aktivuje protizánětlivý účinek, omezuje bolestivost, brnění a trnutí kloubů.

Hlavní vlastnosti:

  • omezuje bolest
  • zklidňuje zánět
  • zlepšuje hybnost kloubů
  • vhodný i na malé klouby ruky a nohy
  • příjemná, nelepivá a snadná aplikace

Složení

Aqua, Glycerin, Ethanol, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyl Taurate Copolymer/Isohexadecane/Polysorbate 80, Scutellaria Baicalensis Extract, Veronica Officinalis Extract, Camphor, Phenoxyethanol/Methyl-/Butyl-/Ethyl-/Propylparaben, Euphrasia Rostkoviana Extract, Menthol, Peat Extract, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Ocimum Basilicum Oil, Rosmarinus Officinalis Oil.

Použití

Přiměřené množství přípravku (dle velikosti kloubu) naneste a krouživými pohyby 3-6x denně vmasírujte do kůže.

Upozornění

Neaplikujte na poraněnou kůži. Není vhodné pro malé děti a těhotné ženy. Neaplikujte v okolí očí, na sliznice a prsa. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.