Revolution Haircare Plex No.5 Bond Maintenance vlasový kondicionér 250 ml

Kosmetika

Vlasový kondicionér Revolution Haircare Plex No.5 Bond Maintenance proniká do vlasové kůry, kde intenzivně vyživuje a posiluje strukturu vlasu.
Skladem na e-shopu
315

O produktu

50131930

Dejte sbohem suchým a poškozeným vlasům s unikátní produktovou řadou Plex od Revolution Haircare! Plex No.5 Bond Maintenance je vlasový kondicionér, který proniká do vlasové kůry, kde intenzivně vyživuje a posiluje strukturu vlasu. Obsahuje komplex látek, které jsou schopné vyhlazovat a zjemňovat poničená vlasová vlákna. Je vhodný pro všechny typy vlasů.

Kaskádový účinek proteinů pro kompletní péči o vlasy

Plex No.5 obsahuje komplex rostlinných proteinů s kaskádovým účinkem uvnitř vlasu. Proteiny s vysokou molekulovou hmotností působí na povrchu vlasové kutikuly, chrání ji před poškozením a zvyšují lesk vlasů. Proteiny se střední molekulovou hmotností pronikají dovnitř vlasové kutikuly, posilují ji a zpevňují, čímž dochází k vytvoření většího objemu vlasů. Proteiny s nízkou molekulovou hmotností pronikají hluboko do vlasové kůry, vyživují vlas zevnitř a chrání ho před poškozením. Jsou obohacené o fytantriol a provitamín B5. Fytantriol je rostlinná látka s vysokou hydratační schopností, která zabraňuje přílišnému vysušení vlasů. Provitamín B5 zvyšuje lesk vlasů, pomáhá předcházet jejich lámání a třepení.

Výsledek:

  • lesklé vlasy plné objemu
  • chrání vlasy před poškozením, lámáním a třepením
  • intenzivně vyživuje a posiluje vlasy

Použití

Nalijte dostatečné množství balzámu do dlaně a rovnoměrně jej vetřete do délek vlasů. Následně důkladně opláchněte čistou vodou. Pokračujte použitím závěrečné péče Plex No.6 Bond Smoother.

Upozornění

Vyhněte se se přímému kontaktu produktu s otevřeným okem. Při zasažení okamžitě vypláchněte oko pod proudem tekoucí vody.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.