Revolution Home Finding Balance difuzér

Drogerie

Difuzér Finding Balance od značky Revolution s citrusovou a květinovou vůní s peprnými tóny zázvoru perfektně osvěží vzduch a navodí uklidňující atmosféru.
Skladem na e-shopu
499

O produktu

50141575

Difuzér Finding Balance od značky Revolution s citrusovou a květinovou vůní s peprnými tóny zázvoru perfektně osvěží vzduch a navodí uklidňující atmosféru. Květy lilie a svěží aroma grapefruitu rozzáří každý chmurný den. Dopřejte si chvíle klidu a nerušeného odpočinku s uvolňující vůní, která pozvedne vaši náladu. Difuzér ve stylové skleněné dóze navíc představuje elegantní doplněk do vašeho interiéru. Koncentrovaný vonný olej vydrží až 45 dní.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocně-květinová vůně
  • osvěžuje a navozuje chvíle odpočinku
  • elegantní doplněk do interiéru


Použití

Umístěte difuzér na dobře větrané místo, bezpečně vzdálené od jakýchkoli materiálů nebo tkanin. Vložte všechny tyčinky do hrdla láhve difuzéru a nechte je nasát vonným olejem olej, aby se místnost rozvoněla. TIP: Pro zvýšení intenzity vůně otočte tyčinky. Odebráním tyčinek snížíte intenzitu vůně.

Upozornění

Hořlavina. Pouze pro vnější použití. Nevystavujte vysokým teplotám. Nevhazujte do ohně. Zabraňte kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.