Kosmetika

Rilastil Hydrotenseur Restrukturační oční krém proti vráskám 15 ml

Značka: RILASTIL
Produktová řada: Hydrotenseur

Restrukturační oční krém proti vráskám Hydrotenseur od značky Rilastil redukuje známky stárnutí. Vypíná a vyhlazuje pleť. Dodává svěží, odpočatý vzhled.

549 ušetříte 140 Kč

Původní cena 689 Kč, sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 689 Kč

O produktu: Rilastil Hydrotenseur Restrukturační oční krém proti vráskám 15 ml

50152515

Úvod

Restrukturační oční krém proti vráskám Hydrotenseur od značky Rilastil díky třem typům kyseliny hyaluronové intenzivně hydratuje a vyplňuje pleť. Ta je při pravidelném používání krásně hladká a mladistvě zářivá. Krém redukuje známky stárnutí i stopy únavy. Vyhlazuje vrásky, obnovuje pružnost. Dodává odpočatý vzhled. Šetrné složení je vhodné i pro citlivou pokožku. Nekomedogenní receptura neucpává póry.

Hlavní vlastnosti:

  • hydratuje a brání ztrátě vlhkosti
  • redukuje známky stárnutí
  • vypíná a navrací pružnost
  • dodává odpočatý vzhled
  • posiluje pleť vůči vnějším vlivům

Složení

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová – brání ztrátě vlhkosti, přispívá k hydrataci, středněmolekulární forma kyseliny hyaluronové– hydratuje, vyplňuje pleť, nízkomolekulární forma kyseliny hyaluronové – dodává pleti vlhkost, zpevňuje ji a obnovuje pružnost, vyhlazuje vrásky, acetyl tetrapeptid – redukuje známky únavy a podráždění.


Použití

Oční krém Rilastil používejte ráno a večer jako součást rutiny. Aplikuje se na vyčištěné a odlíčené oční okolí. Jemně ho vklepejte konečky prstů. Pro nejlepší výsledky kombinujte se sérem a pleťovým krémem proti vráskám Hydrotenseur.

Výsledky testů:

  • 90 % zmírnění vrásek okolo očí*
  • 90 % odpočatější vzhled pleti*
  • 85 % zmírnění podráždění a redukce váčků pod očima*

*20 uživatelů aplikovalo 2x denně po dobu 56 dnů


O značce

Italská dermokosmetika Rilastil nabízí produkty pro všechny druhy pleti, včetně té problematické a senzitivní. Kosmetiku vyrábí a testuje ve vlastních laboratořích. Již od 70. let se jméno Rilastil spojuje se špičkovými produkty na podporu pružnosti pokožky. Tato vlastnost je klíčová pro její krásu, ale i odolnost. Společnost nezapomíná ani na udržitelnost a enviromentální odpovědnost. V laboratořích využívá energii z obnovitelných zdrojů a netestuje na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.