Drogerie

Sodasan Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Sensitive 5 l

Značka: SODASAN

Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Sensitive značky Sodasan byl vytvořený na míru lidem s citlivou pokožkou. Vhodný i na dětské prádlo. S přírodními složkami.

Velikost balení - l

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

699
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu zdarma. Pro přihlášené je limit 250 Kč. 1 500 Kč

O produktu: Sodasan Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Sensitive 5 l

50148589

Úvod

Máte citlivou pokožku se sklony k alergiím? Nebo malé děti, které běžné prací prostředky dráždí? Sáhněte po tekutém pracím prostředku na barevné prádlo od Sodasan. Je vyrobený čistě z přírodních ingrediencí. Neobsahuje syntetickou parfemaci, optické rozjasňovače, konzervanty, ani enzymy. Vypere barevné prádlo od nečistot a ochrání jeho barvu. Účinkuje již od 30 °C, ale využijete ho i během intenzivních cyklů při vysokých teplotách. Dermatologicky testován.

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňuje odolné nečistoty
  • zachovává syté barvy
  • perte libovolně od 30 °C do 95 °C

Upozornění

Dráždí pokožku. Může způsobit vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití: v případě nevolnosti kontaktujte toxikologické středisko nebo lékaře. Při kontaktu s pokožkou omyjte vodou a mýdlem. Při zasažení očí vyplachujte několik minut vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky a dále vyplachujte.


O značce

Značka Sodasan razí zodpovědný přístup při získávání surovin i při výrobě produktů. Specializují se na ekologickou kosmetiku a drogerii za dostupné ceny. Zakoupíte u nich čistě přírodní sortiment bez syntetických složek. Díky tomu se kosmetika a drogerie Sodasan po použití snadno rozloží a nezatěžuje životní prostředí. Zároveň nedráždí citlivé jedince se sklony k alergiím. Tyto výrobky neobsahují mikroplasty a pyšní se certifikáty Vegan a Cruelty Free. Provoz společnosti je CO2 neutrální.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.