Zdravotnické prostředky

Soratinex Dr. Michaels krém na nehty 50 g

5.0

Soratinex Dr. Michaels krém na nehty zjemňuje suchou, odlupující se pokožku kolem nehtů a pečuje o nehty trpící lupénkou či bakteriálními nebo plísňovými infekcemi.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

949
Doprava zdarma

O produktu: Soratinex Dr. Michaels krém na nehty 50 g

50142048

Úvod

Soratinex Dr. Michaels krém na nehty byl vyvinutý, aby pomohl zjemnit suchou nebo odlupující se pokožku kolem nehtů. Zároveň pečuje o nehty zvrásnělé, křehké, lámající se a vybledlé, které trpí lupénkou i nehtovými problémy způsobenými bakteriálními nebo houbovými plísňovými infekcemi. Aby byla péče co nejefektivnější, doporučujeme používat krém v kombinaci s přípravky Soratinex gel a roztok na nehty, protože se vzájemně doplňují.

Hlavní vlastnosti

  • pečuje o problematické nehty
  • pomáhá zjemnit suchou nebo odlupující se pokožku kolem nehtů
  • zklidňuje pokožku kolem nehtů a její svědění

Aplikace ve třech krocích

  • Gel: 1x denně očistěte nehty jemným kartáčkem, naneste gel a nechte jej 2-3 minuty působit. Poté gel opláchněte vodou a jemně osušte.
  • Roztok: Naneste malé množství roztoku na kosmetický tampon, aplikujte na nehty a jejich okolí a nechte zaschnout 5 minut.
  • Krém: Krém vmasírujte do pokožky v okolí nehtu.

Dodržujte doporučenou frekvenci používání

Jestliže budete tento zdravotnický prostředek používat méně často, než je předepsáno, potíže se suchou, odlupující se a zanícenou pokožkou mohou přetrvávat. Ani častější aplikaci však nedoporučujeme – stav pokožky se nebude zlepšovat rychleji, navíc byste mohli vyvolat podráždění.


Složení

Apple cider vinegar, Acetone, Polysorbate 60, Citrus sinensis (C. aurantium var. Sinensis) – orange oil, Citrus reticulata – Tngerine oil, Citrus aurantifolia – Lime oil, Melaluca alternifolia – Tea tree oil, Sandalwood oil, Cinnamon oil, Oregano oil, Mustard seed oil, Purufied water.


Upozornění

Není určeno pro děti mladší 3 let. Nepoužívejte na poraněnou pokožku. Nepřibližujte přípravek k očím. Pokud se u vás projeví podráždění pokožky, vyhledejte lékaře. U méně než 1 % pacientů se může vyskytnout folikulitida. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Zdravotnický prostředek třídy I.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.