SPORTOVKA Chladivá C masážní roztok 550 ml

Kosmetika

Značka: SPORTOVKA
SPORTOVKA Chladivá C je roztok na bázi lihu určený pro krátkodobou masáž a automasáž pro pocit osvěžení a ochlazení. Rychle se vstřebává a okamžitě působí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
179

O produktu

50125163

Lihový roztok SPORTOVKA je určený pro krátkodobé sportovní masáže i automasáž. Díky formě roztoku se rychle vstřebává do pokožky a téměř okamžitě začíná působit. Masáž roztokem SPORTOVKA navodí pocit ochlazení a svěžesti, což oceníte zvláště v teplém počasí. Navíc pokožka po aplikaci zůstává příjemně provoněná.

Hlavní vlastnosti:

  • rychlá vstřebatelnost, téměř okamžitý účinek
  • navodí pocit ochlazení a osvěžení
  • aromatické složky provoní pokožku

Použití

Roztok jemně vetřete do pokožky v místě obtíží.

Upozornění

NEPOUŽÍVEJTE na obličej, v blízkosti očí, na sliznice nebo poraněnou pokožku! Po aplikaci si důkladně umyjte ruce mýdlem a teplou vodou. Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou použitou účinnou látku! Nepoužívat pro děti do 3 let.

O značce

Společnost JUTTA s.r.o. je českou specializovanou rodinnou společností, která v oblasti výroby profesionálních masážních prostředků úspěšně působí na trhu od roku 1997. Tradice masážních prostředků však sahá již do roku 1965. V roce 1997 odkoupila tajné receptury od společnosti TECHNIASPORT a nadále pokračuje již v zavedené tradici. JUTTA s.r.o. působí ve více než 10 zemích světa a jejím motem je „Poctivost a tvořivost“.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.