Strepfen 24 pastilek

50050213

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

159 ušetříte 50 Kč

Původní cena 209 Kč, sleva 24%

O produktu

Strepfen pastilky ulevují od bolesti v krku, zvláště při polykání, a zklidňují zánětlivý otok hrdla, který provázejí onemocnění dutiny ústní a hltanu bakteriálního nebo virového původu. Užívají se také jako podpůrná léčba při léčbě angíny (tonzilitida) a zánětu hltanu (faryngitida). Rychle se rozpouštějí v ústech (během 5 až 10 minut) a mají uklidňující efekt po 2 minutách od použití. Nástup účinku, tj. útlum bolesti a zmenšení otoku v krku, by se měl dostavit během 22 minut od užití pastilky a měl by přetrvávat po dobu 4 až 6 hodin

Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1 pastilku (nechte pomalu rozpustit v ústech) až 5x denně v intervalu 3 až 6 hodin. Pastilky cucejte nejlépe po jídle. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení

Léčivou látkou je flurbiprofen (8,75 mg v jedné pastilce).

Pomocnými látkami jsou makrogol 300, hydroxid draselný, citronové aroma, levomenthol, tekutá glukóza, prostý sirup (obsahuje sacharózu), čištěný med.

Upozornění

Během léčby pastilkami Strepfen neužívejte alkoholické nápoje. Při současném užívání léků na ředění krve, vysoký krevní tlak nebo od bolesti (nesteroidní protizánětlivé látky) může dojít k ovlivnění jejich účinku.


LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry
Značka Strepfen
SUKL název STREPFEN 8,75MG PAS 24
Farmakoterapeutická skupina otorinolaryngologika
Věk dítěte od 12 let
SUKL kód 64908
EAN 5000158102194
Přílohy
Příbalová infomace PDF

Lidé také kupují