Truelife AquaFloss Station ústní sprcha

Dentální hygiena

Značka: TRUELIFE
5.0
Pečujte důsledně o mezizubní prostory pomocí ústní sprchy AquaFloss Station od Truelife. Pomáhá bránit vzniku kazů a onemocnění dásní.
Skladem na e-shopu
1 499

O produktu

50115931

Viditelný povrch zubu není to jediné, co musíme důkladně čistit – možná ještě důležitější je péče o mezizubní prostory, se kterou vám pomůže například ústní sprcha TrueLife AquaFloss Station. Představuje skvělý způsob prevence kazů a nemocí dásní.

Deset úrovní tlaku

Tryska mísí vzduch s vodou ze 600ml nádržky a pod tlakem jej vhání do mezizubních prostorů, aby odstranila plak a jiné nečistoty. Na výběr máte deset úrovní tlaku od 30 do 125 PSI, takže čištění může být jak mimořádně efektivní, tak mimořádně komfortní. Součástí balení jsou hned dvě trysky (Standard Jet), takže sprcha je ideální volbou také pro páry. Trysky navíc můžete pohodlně uschovávat přímo ve víku nádržky.

Ovládání na nádržce je přehledné a intuitivní, tlak můžete měnit i během čištění. Hlavice trysky snadno dosáhne i do hůře přístupných míst, je totiž otočná o 360°. Vašemu pohodlí pak napomáhá i to, že přímo na trysce najdete tlačítko pro přerušení čištění. Můžete tak nejdřív v klidu nasměrovat hlavici, a teprve poté proud spustit.

Hlavní vlastnosti:

  • deset úrovní tlaku (30–125 PSI)
  • 2 trysky Standard Jet v balení
  • nádržka na vodu 600 ml
  • voděodolnost IPX3
  • síťové napájení

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.