Urgo Na odřeniny 72x4 cm hydrokoloidní náplast 5 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: URGO
Urgo Na odřeniny 72x4 cm hydrokoloidní náplast je určena k ošetření odřenin, oděrek a škrábanců. Nelepí se k ráně a urychluje proces hojení.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

115
Dočasně nedostupné

O produktu

50046181

Urgo Na odřeniny 72x4 cm hydrokoloidní náplast 5 ks je vyrobená špičkovou technologií. Náplast slouží k ošetření odřenin, oděrek a škrábanců po zastavení krvácení. Jakmile se hydrokoloidní hmota dostane do kontaktu s tekutinou z rány, sama se stane tekutou, a v místě zranění vznikne bílý vlhký gel. Ten tlumí bolest, urychluje hojení a chrání ránu jako druhá kůže.

Hlavní výhody:

  • tlumí bolest
  • urychluje hojení
  • nelepí se k ráně

Použití

Omyjte ránu vodou a mýdlem a následně použijte desinfekční roztok. Vyčkejte, až rána přestane krvácet. Ránu pečlivě osušte a přiložte náplast. Po přiložení doporučujeme náplast přitisknout a zahřát dlaní. Tímto prohřátím zvýšíte její přilnavost. 

Náplast poprvé vyměňte 24 hodin po první aplikaci a následně vždy po 48 hodinách, nebo pokud se náplast sama odlepí. 

Upozornění

Nedotýkejte se přilnavé plochy náplasti. Pokud jste již náplast přiložili, neodlepujte ji a znovu nepřikládejte. Okraj náplasti musí minimálně o 1 cm přesahovat okraj rány. V případě jakýchkoli pochybností požádejte o radu svého lékárníka.

Kontraindikace

Tuto náplast nepoužívejte na popáleniny, v případě, že je rána infikovaná a na rány se sklonem k superinfekci (např. poranění, k němuž došlo před více než 24 hodinami).

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.