Venira Maca 80 kapslí

Doplněk stravy

Značka: VENIRA
Venira Maca jsou kapsle s extrakty z tolice seté, ashwagandy a řeřichy peruánské, která podporuje nejen fyzické a sexuální zdraví, ale také duševní pohodu.
NAVÍC Venira Gumoví medvídci pro vlasy, nehty, pleť jahoda 60 ks Při nákupu produktů značky Venira nad 1499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC doplněk stravy Venira Gumoví medvídci pro vlasy, nehty, pleť jahoda 60 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
319 ušetříte 80 Kč

Původní cena 399 Kč sleva 20%

Cena za 1 kus: 4 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50132282

Trojice bylin pro podporu vitality a sexuálního zdraví! Doplněk stravy Venira Maca jsou kapsle s extrakty z tolice seté, ashwagandy a řeřichy peruánské, která podporuje nejen fyzickou kondici, plodnost a sexualitu, ale také duševní vyrovnanost.

Co je to maca peruánská?

Maca, neboli peruánská řeřicha obsahuje značnou dávku minerálních látek a také vitaminy, aminokyseliny a nenasycené mastné kyseliny, které mají blahodárný vliv na lidský organismus. Již staří Inkové využívali tento rostlinný prostředek pro podporu síly a vitality, která pomáhala přežití rodu. Maca napomáhá vyrovnat hladinu hormonů, to znamená, že může přispět k ustálení menstruačního cyklu, také je často používána jako podpůrný prostředek proti neplodnosti. Maca podporuje fyzickou vitalitu a pomáhá udržet duševní pohodu.

Trojice rostlinných extraktů pro podporu vitality

  • Maca (Lepidium meyenii) – podporuje fyzické a duševní zdraví, vytrvalost, vitalitu, plodnost a sexualitu.
  • Tolice setá (Medicago sativa) – podporuje sexuální zdraví, má vitalizující účinky, pomáhá překonat stavy vyčerpání
  • Ashwaganda (Withania somnifera) – podporuje normální funkci reprodukčního systému, a také energii a vitalitu, pomáhá zvládat stres a napětí, přispívá k udržení duševní pohody

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně. 1x ráno a 1x večer před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Mezi užíváním těchto kapslí je důležité udržovat časový rozestup alespoň 5 hodin. Proč? Je to z toho důvodu, aby mělo tělo čas na vstřebání všech potřebných látek v co největší míře.

Složení

Maca (Lepidium mezeni) extrakt z kořene 10:1, tolice setá (Medicago sativa) extrakt 6:1, ashwaganda (Withania somnifera) extrakt z kořene 5 % withanolidů. Kapsle obsahuje hydroxylpropylmethylcelulózu a barvivo oxid titaničitý, protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin rostlinného původu. Neobsahuje lepek, cukr a laktózu. Vhodné i pro vegany.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro ženy s rakovinou prsu, dělohy, vaječníků, endometriózou či myomatózní dělohou. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Případná změna barvy tablety neovlivňuje kvalitu přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.