Zdravotnické prostředky

Veroval Compact digitální tonometr

Značka: VEROVAL
3.9

Plně automatický kompaktní tlakoměr Veroval Compact detekuje i arytmie srdce. Má přehledný displej, velká tlačítka a oddělenou paměť pro 2 uživatele.

1 190
Doprava zdarma

O produktu: Veroval Compact digitální tonometr

50108185

Úvod

Pažní tlakoměr Veroval® Compact je ideálním pomocníkem pro pravidelné měření krevního tlaku. Využijete jej jak v domácím prostředí, tak na cestách (součástí balení je látkový obal pro přepravu). Vedle odhalení vysokého nebo nízkého tlaku vás upozorní i na poruchy srdečního rytmu. Ovládání tlakoměru Veroval  Compact zvládne díky přehlednému displeji, velkým tlačítkům a jasným ikonám opravdu každý. Výsledek pak snadno vyhodnotíte podle barev. Starejte se o své zdraví s tímto spolehlivým pomocníkem s prodlouženou 3letou zárukou. 

Spolehlivé měření pro 2 osoby

Tlakoměr Veroval® Compact mohou nezávisle používat 2 různí uživatelé (kapacita paměti je až 100 výsledků měření pro každého). Tlakoměr sám navíc automaticky počítá průměr naměřených hodnot za posledních 7 dní (z ranních a večerních měření), což doporučují pro vyhodnocování hodnot krevního tlaku i lékaři.

Veroval Compact digitální tonometr2

Garance kvality a přesnost ověřená testy

Na přesnost měření tlakoměru Veroval® Compact se můžete spolehnout, což potvrdila i Evropská společnost pro hypertenzi, když udělila tomuto tlakoměru pečeť kvality, stejně jako Německá společnost pro hypertenzi. Tlakoměry Veroval® představují novou generaci oblíbených tlakoměrů Tensoval®. Jejich výrobcem je značka Hartmann, na zdravotnícké pomůcky této společnosti se již přes 200 let spoléhají lidé ve více než 100 zemích světa.

Hlavní výhody tlakoměru Veroval® Compact:

  • měří systolický tlak, diastolický tlak, tepovou frekvenci a detekuje arytmie
  • jednoduché ovládání
  • přehledný displej, velká tlačítka
  • automatické nafukování manžety
  • technologie Comfort Air zajistí měření bez nepříjemných pocitů
  • oddělená paměť pro 2 různé uživatele
  • záruka 3 roky

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.