844 909 909|info@drmax.cz

Vetericyn Užitkový gel 473 ml

Vetericyn Užitkový gel 473 ml

50096373
Ostatní
499 Kč

Péče o rány, ochrana pupečníkového pahýlu, pupíku a vemene.

Podrobné informace o produktu

Topická aplikace na rány, řezná poranění, abraze, lacerace, bolavá místa, popáleniny a podráždění kůže

- Bezpečný a netoxický
- Neobsahuje alkohol, steroidy ani antibiotika
- Nedráždivý a nevyvolávající senzibilizaci
- Bezpečný při olízání nebo v případě požití
- Účinný na všechny druhy kůže zvířat

Indikace:

Přípravek je určen pro péči o rány, řezná poranění, abraze, podráždění kůže, kožní vředy, místa incize po chirurgickém zákroku včetně kastrace zvířat, popáleniny vyrážky a bolavá místa na pupečníkovém pahýlu, pupíku a vemenu. Jeho použití je bezpečné u všech druhů zvířat.

Pokyny k použití:

Před použitím dobře protřepejte. Před aplikací nastavte trysku spreje. Je-li na místě rány příliš mnoho srsti, dejte ji stranou. V případě nutnosti ji ostřihejte. Postižené místo saturujte přípravkem. Je-li nutno použít krytí, saturujte jej užitkovým gelem Vetericyn při každé výměně. Opakujte 3-4krát denně, dokud se rána nezahojí. Oplachování není nutné. Užitkový gel je navržen tak, aby k místu aplikace přilnul a pomalu se odpařoval, není tudíž nutno otírat film ani žádná rezidua. Rychlejšího hojení se dosáhne, jsou-li rány očištěné a udržovány vlhké. V případě aplikace pupečníkový pahýl, pupík nebo vemeno použijte v režimu spreje, zajistí se tak lepší pokrytí povrchu. Postižené místo saturujte užitkovým gelem Vetericyn. Pro dosažení nejlepších výsledků postižené místo před aplikací užitkového gelu omyjte užitkovým sprejem Vetericyn. V případě aplikace na pupečníkový pahýl pokryjte užitkovým gelem pupečníkovou šňůru uvnitř i vně a vmasírujte do pupíku. Opakujte dle potřeby, dokud místo nevyschne a nezahojí se.

Složky: Účinné: Kyselina chlorná (HClO) (0,012 %) Neúčinné: Elektrolyzovaná voda (H2O), chlorid sodný (NaCl), chlornan sodný (NaClO), křemičitan lithnosodnohořečnatý, hydrogenuhličitan sodný, fosfáty, síran sodný

Obsah: 473ml

Parametry produktu

Značka Vetericyn Forma Gel
EAN 852009002772

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.