Virostop Pastilky 50 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: VIROSTOP
5.0
Virostop Pastilky obsahují jedinečnou kombinaci přírodních látek (cist krétský, citrusové bioflavonoidy, třapatka nachová, šalvěj lékařská a barbadoská třešeň), kterou oceníte v boji s chřipkou a nachlazením.
Skladem na e-shopu
305

O produktu

50133047

Virostop Pastilky obsahují jedinečnou kombinaci přírodních látek (výtažek z cistu krétského, citrusové bioflavonoidy, třapatka nachová, šalvěj lékařská a barbadoská třešeň). Pastilky vytváří ochranný film na sliznici dutiny ústní a tím brání průniku bakterií a virů do organismu, včetně koronaviru SARS-CoV-2 a virům chřipky typu A a B. Užívají se k prevenci, ochraně a zmírnění příznaků chřipky a nachlazení. Pastilky s příjemnou citrónovou příchutí lze užívat preventivně i v případě akutního stavu. Jsou vhodné pro děti od 3 let, pro diabetiky a vegany.

Hlavní vlastnosti:

  • brání vniknutí bakterií a virů do organismu
  • pro prevenci i při akutních stavech chřipky a nachlazení
  • kombinace přírodních látek

Dávkování

Dospělí a děti od 3 let užívají 3x denně 1 pastilku. Pastilku nechte volně rozpustit v ústech. Pokud jste vystaveni vyššímu riziku nákazy, užívejte 5x denně. Pastilky jsou vhodné i pro dlouhodobé preventivní používání. Začněte s používáním pastilek ihned při prvních příznacích nachlazení (škrábání v krku, kýchání), dříve, než se onemocnění vyvine. Pro komplexní ochranu horních cest dýchacích se doporučuje používat Virostop pastilky v kombinaci s Virostop ústním a nosním sprejem.

Složení

Echinacea purpurea extract, Acerola extract, Cistus creticus extract, Salvia officinalis extract, Citrus bioflavonoid complex, Sorbitol, Xylitol, Kyselina citronová, Stearan horečnatý, Citronové aroma, Limetkové aroma.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Starší děti mohou přípravek užívat pouze pod dohledem dospělé osoby. Nepoužívejte přípravek v případě alergie nebo přecitlivělosti na některou ze složek. Při kojení nebo v těhotenství konzultujte se svým lékařem. Při použití pastilek můžete dočasně pociťovat mírné brnění na jazyku. Tyto pocity jsou dočasné a přirozené. Mírné změny zbarvení pastilek jsou způsobené použitím rostlinných složek a nemají vliv na účinnost a kvalitu pastilek. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.