Vitality’s Intensive Aqua set Energy energizující set proti vypadávání vlasů

Kosmetika

Vitality's Intensive Aqua set Energy energizující set proti vypadávání vlasů posiluje strukturu a růst vlasů a působí preventivně proti jejich padání.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
935

O produktu

50132348

Energizující prevence padání vlasů. Vitality's Intensive Aqua set Energy energizující set proti vypadávání vlasů posiluje strukturu vlasů tím, že pomáhá prodlužovat jejich životní cyklus. Součástí sady je Energizující šampon 250 ml a 2 balení posilňujících ampulí 8 x 7 ml. Tato energizující péče důkladně čistí a vyživuje vlasové vlákno, díky čemuž jsou vlasy odolnější a silnější. Obsažené látky capsic a kofein stimulují mikrocirkulaci pokožky. Kyselina salicylová, která zlepšuje buněčnou výměnu, připravuje pokožku na ošetření a allantoin ji následně zklidní a chrání. Řada obsahuje látku Vitacell-Tec, která je založena na výtažku z kmenových buněk z jablka, stimuluje vlasovou cibulku, zvyšuje její vitalitu a zpomaluje stárnutí folikulu, čímž reguluje životní cyklus vlasu. K její výrobě byla použita vřídelní voda z italských lázní ve Spezzanu s výtažky z olivových, pomerančových a klementinkových listů.

Výsledek:

  • reguluje životní cyklus vlasu a pomáhá redukovat jeho vypadávání
  • zlepšuje mikrocirkulaci vlasové pokožky
  • vlasy posiluje a chrání

Použití

Energizující šampon: Naneste na pokožku hlavy a na mokré vlasy. Vmasírujte a posléze opláchněte. V případě potřeby ošetření opakujte.

Posilňující ampule: Otevřete lahvičku. Zaveďte kapátko a aplikujte ošetření přímo na kůžičku. Lehce vmasírujte. Neoplachujte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.