Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Koenzym Q10 dualv tehotenstvi

    Dotaz z 2. 3. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, mohu uzivat Koenzym Q10 v tehotenstvi? Na konci 2 a cely 3 trimestr? Dekuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    pro nedostatek informací mohou těhotné a kojící ženy užívat coenzym Q10 pouze po konzultaci s lékařem.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Koenzym q10

      Dobrý den, můžete mi, prosím, doporučit koenzym q10 při kojení? Případně je lepší brát něco jiného jako prevenci proti paradontóze? Děkuji,

    • koenzym Q 10 před IVF

      Dobrý den, plánuji za cca 14 dní zahájit IVF stimulaci. Nyní jsem se dočetla, že koenzym Q může zlepšit kvalitu vajíček (je mi 40 let) a zvýšit šanci těhotenství, ale většinou se doporučuje s užíváním...

    Nejnovější otázky v poradně