Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Mám alergii na metamizol

    Dotaz z 3. 4. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Mohu dostat obstřik do kyčle, když mám alergii na metamizol? Beru ještě léky: Letrox, etruzil
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    záleží na tom, jaké účinné látky bude aplikovaný obstřik obsahovat. Při alergii na metamizol, je často možná i alergie na jiná nesteroidní antiflogistika či salicyláty. Při aplikaci kortikoidů v obstřiku se může snížit účinek levotyroxinu (Letrox). Proto doporučuji před obstřikem konzultaci s lékařem.

    S pozdravem

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    • Alergie na léky

      Mám alergii na léky: PARALEN, ACYLPYRIN, VALETOL, ALGIFEN, METAMIZOL... Jedině, co "snesu" je Brufen, Ibalgin ( od bolesti ). Po požití výše uvedených léků mně začne bolet hlava, mám "chemickou" pachuť v...

    • Alergie na Novalgin

      Dobrý den, mám nově potvrzenou alergii na Novalgin a Ibalgin, jaké volně prodejné léky na bolest nyní mohu? Děkuji.

    • Doporučení léků na bolest, anestetik a narkózy při genetické histaminové intoleranci

      Dobrý den,moc prosím o radu zjistili mi nedávno ,že mám genetickou histaminovou intoleranci (zmutované dva geny) měla jsem od dětství velké problémy.Bylo mi dopručeno ,ať si zjistím jaké mohu užívat léky...

    Nejnovější otázky v poradně