Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • steroid testosteron v 15 letech

    Dotaz z 26. 11. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Je steroid testosteron bezpecny užívat v 15i Letech?
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den,

    na obdobný dotaz odpovídala kolegyně zde.

    S přáním hezkého dne Tereza Juhász 

    Podobné dotazy

    • Snížení testosteronu

      Dobrý den, potřebovala bych snížit hladinu testosteronu. V poslední době jsem začala mít tmavší knírek apod. Měla by to být látka diindolylmetan co tomu pomůže. Je nějaká levnější alternativa kterou...

    Nejnovější otázky v poradně