Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Svrbí má ucho po podaní Infalin Duo

    Dotaz z 9. 12. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý deň. Vcera mi ORL pani doktorka predpísala Infalin duo, pretoze mám zápal vonkajšieho ucha. Neskôr po podaní týchto kvapiek ma začalo svrbieť v uchu. Je to v poriadku alebo sa mám znova obrátiť na doktora? Ďakujem.
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý deň,

    medzi časté nežiaduce účinky počas užívania prípravku Infalin Duo patrí aj svrbenie v uchu. Ak sa Váš stav nezhorší, nepridajú sa vysoké teploty, svrbenie po celom tele či problém s dýchaním, nie je potrebné kontaktovať lekára.

    S pozdravom a prianím krásneho adventu

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    • Infalin duo

      Dobrý den, mohla bych se zeptat, zda je bezpečné užívat Infalin duo na zánět ucha pokud kojím? Případně doporučíte mi něco jiného.

    Nejnovější otázky v poradně

    Příbuzné