Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Těhotenství

    Dotaz z 22. 11. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den chtěla bych se zeptat beru antikoncepci 2 roky a beru ji nepravidelně někdy večer někdy odpoledne, v pondělí druhý plato, v pondělí jsem si vzala nak odpoledne kolem 3h prášek a v úterý jsem si zapomněla vzít a měli jsme s přítelem nechráněný sex po 7 h večer hned po sexu jsem si ho dala
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    pokud jste tabletu užila v úterý po 7 hodině, je zachována účinnost antikoncepce. Pokud jste ji v úterý vůbec nevzala a tabletu užila až ve středu, je zde riziko otěhotnění.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně