ACC Long Hot Drink 600 mg 10 sáčků

ACC Long Hot Drink 600 mg 10 sáčků

50077080
Registrovaný léčivý přípravek
Více o legislativě
149 Kč
Skladem na e-shopu

Okamžitě k rezervaci ve 26 lékárnách
doručíme do 355 lékáren po celé ČR.

ACC Long Hot Drink se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem.

Podrobné informace o produktu

ACC Long Hot Drink 600 mg snižuje vazkost hlenu rozpouštěním všech jeho složek a usnadňuje vykašlávání. Přípravek ACC Long Hot Drink se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest (chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice), která doprovází intenzivní tvorba hustého vazkého hlenu a vlhký kašel. Přípravek ACC Long Hot Drink 600 mg je určen pro dospělé a dospívající od 14 let.

Jak se přípravek ACC Long Hot Drink 600 mg užívá:

Dospělí a dospívající od 14 let užívají 1x denně 1 sáček. Mladším 14 let se přípravek vzhledem k množství léčivé látky v sáčku nepodává. Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení:

Léčivou látkou je acetylcystein 600 mg v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou kyselina askorbová, dihydrát sodné soli sacharinu, sacharóza, citronové aroma, tekuté medové aroma.

Upozornění:

Základem úspěšné léčby je dostatečný příjem tekutin, terapii lze podpořit například pitím průduškových čajových směsí. Přípravek ACC Long Hot Drink obsahuje sacharózu. Nutno vzít v úvahu u pacientů s nesnášenlivostí některých cukrů a diabetiků.

Parametry produktu

Značka Acc Způsob užití Vnitřní
Pro koho Od 14 let Farmakoterapeutická skupina expektorancia, mukolytika
SUKL 181093 EAN 4030855494682

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.