WAHL 9766-016 Bezdrátový zastřihovač pro zvířata LITHIUM ION PRO SERIES

Ostatní

Značka: WAHL
Bezdrátový zastřihovač zvířecí srsti nabízí snadnou a rychlou pomůcku ke zkrácení dlouhých zvířecích chlupů. Zastřihovač je vybaven kvalitní ocelovou čepelí.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

3 290
Dočasně nedostupné

O produktu

50100163

K zastřižení srsti zvířat vytvořila společnost Wahl bezdrátový zastřihovač. S přístrojem se vám bude pracovat velmi dobře, nemusíte se totiž omezovat na přítomnost elektrické zásuvky. Zastřihovač je poháněn Li-Ion bateriemi, které nemají paměťový efekt. To znamená, že se rychleji nabíjí a vydrží o poznání déle pracovat.

Čtyři nástavce

Zastřihovač je vhodný pro všechny délky srsti od krátké přes středně dlouhou až po dlouhou. Podle toho, jak moc chcete chlupy zvířeti zkrátit, si zvolte jeden ze čtyř hřebenových nástavců s délkami střihu 3, 6, 10 nebo 13 mm. Se zastřihovačem bude úprava srsti jednoduchý a rychlý proces. Postará se o to vysoce kvalitní ocelová čepel, která je speciálně vytvořená k stříhání velkých ploch, ale i k úpravě detailů, například kolem uší nebo na ocase.

Pohodlné používání

Kromě bezdrátového provozu přispěje ke snadnému a pohodlnému pravidelnému používání bezdrátového zastřihovače také jeho nízká hmotnost a kompaktní rozměry. Přístroj váží pouhých 960 gramů, takže s ním snadno můžete manipulovat a zajistit zvířátkům ty nejlepší výsledky stříhání.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.