516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

WAHL 9766-016 Bezdrátový zastřihovač pro zvířata LITHIUM ION PRO SERIES

WAHL  9766-016 Bezdrátový zastřihovač pro zvířata LITHIUM ION PRO SERIES

WAHL 9766-016 Bezdrátový zastřihovač pro zvířata LITHIUM ION PRO SERIES

50100163
Ostatní
3 450 Kč
Skladem na e-shopu

Bezdrátový zastřihovač zvířecí srsti od společnosti Wahl nabízí snadnou a rychlou pomůcku ke zkrácení dlouhých zvířecích chlupů. Přístroj je vybaven ocelovou čepelí a poháněn Li-Ion bateriemi s dlouhou výdrží. V balení naleznete 4 různé nástavce, z nichž si zvolíte požadovanou délku.

Podrobné informace o produktu

K zastřižení srsti zvířat vytvořila společnost Wahl bezdrátový zastřihovač. S přístrojem se vám bude pracovat velmi dobře, nemusíte se totiž omezovat na přítomnost elektrické zásuvky. Zastřihovač je poháněn Li-Ion bateriemi, které nemají paměťový efekt. To znamená, že se rychleji nabíjí a vydrží o poznání déle pracovat.

Čtyři nástavce

Zastřihovač je vhodný pro všechny délky srsti od krátké přes středně dlouhou až po dlouhou. Podle toho, jak moc chcete chlupy zvířeti zkrátit, si zvolte jeden ze čtyř hřebenových nástavců s délkami střihu 3, 6, 10 nebo 13 mm. Se zastřihovačem bude úprava srsti jednoduchý a rychlý proces. Postará se o to vysoce kvalitní ocelová čepel, která je speciálně vytvořená k stříhání velkých ploch, ale i k úpravě detailů, například kolem uší nebo na ocase.

Pohodlné používání

Kromě bezdrátového provozu přispěje ke snadnému a pohodlnému pravidelnému používání bezdrátového zastřihovače také jeho nízká hmotnost a kompaktní rozměry. Přístroj váží pouhých 960 gramů, takže s ním snadno můžete manipulovat a zajistit zvířátkům ty nejlepší výsledky stříhání.

Kategorie produktu

Parametry

Značka WAHL
EAN 0043917976662

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.