Bamboolik DUO Svrchní kalhotky na suchý zip 1 ks šafránová a nordic

Péče o dítě

Značka: BAMBOOLIK
Bamboolik DUO Svrchní kalhotky na suchý zip a motivem šafránu a nordic skvěle padnou novorozencům i batolatům, které se učí na nočník. Používejte s látkovými plenami.
Skladem na e-shopu
519

O produktu

50136529

Bamboolik DUO Svrchní kalhotky na suchý zip s motivem šafránu a nordic jsou nepromokavé, ale zároveň velmi prodyšné. Velikost upravíte pomocí patentek na přední straně kalhotek. Díky praktickému zapínání se přizpůsobí novorozencům i větším batolatům, které se učí na nočník. Sedí zhruba od 4 do 15 kg. Používejte je v kombinaci s látkovou plenou. Materiál membránového typu (PUL) nic nepropustí na oblečení, zatímco pokožka pod nimi může dýchat. Všechna moč a stolice zůstane uvnitř plenky. Nepromokavá vrstva udrží vše v suchu.

Hlavní vlastnosti:

  • nepromokavé, ale zároveň velmi prodyšné 
  • kompatibilní se všemi druhy látkových plen
  • od narození až po učení na nočník

Složení

100% polyester.

Použití

Údržba a péče o svrchní kalhotky je hračka. Perte na 60 °C, ideálně na delší program s předpírkou, nebo před samotným praním zapněte máchání. Na praní plen nedoporučujeme eko programy. Neperete je však příliš často a nikdy nesušte je v sušičce, aby nebyla narušena membrána. Ze schnutí ale nemusíte mít obavu, pokud kalhotky vyperete dopoledne, do večera je budete mít stoprocentně suché, schnou opravdu rychle!

O značce

Bamboolik je lokální. Všechny výrobky jsou vyrobeny v ČR, z velké části v chráněných dílnách. Materiály pochází rovněž z ČR, pokud to však není možné, tak z Evropy. Razí heslo, že ekologický produkt, který cestuje přes půl planety, je nesmysl.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.