Beurer BC 32 Tlakoměr na zápěstí

Zdravotnické prostředky

Značka: BEURER
4.5
Tlakoměr pro měření tlaku ze zápěstí. Jeho provoz je plně automatický, zvládne detekovat arytmii a vytvoří průměr měření za 7 dní i průměr všech uložených naměřených hodnot.
Skladem na e-shopu
999

O produktu

50071578

Mějte neustále přehled o svém tlaku a jeho proměnám v průběhu času. Společnost Beurer vytvořila praktický tlakoměr BC 32, který je určen pro měření tlaku ze zápěstí. Přístroj je plně automatický, nemusíte proto nic manuálně nastavovat. Dokáže vám vytvořit průměr jak ranních, tak i večerních měření za posledních 7 dní, nebo si můžete navolit ukázat hodnotu průměru všech uložených měření. Jak aktuální tlak, tak i statistické průměry vidíte na přehledném displeji. Interní paměť pojme až 60 měření pro dva různé uživatele, tedy celkem 120 hodnot.

Signalizace detekce arytmie

V případě, že by hrozila možná porucha srdečního rytmu, vás zařízení bude varovat s detekcí arytmie. Vždy můžete mít jistotu, že naměřené hodnoty jsou přesné a správné, protože kdyby došlo k jakékoliv chybě, tlakoměr ji odhalí a signalizuje. Po několika vteřinách nečinnosti se přístroj sám automaticky vypne, aby šetřil baterie. Ty jsou dvě typu AAA a najdete je v balení, nemusíte je proto dokupovat extra.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.