Beurer BY 11 Teploměr digitální dětský žába

Zdravotnické prostředky

Značka: BEURER
Dětský digitální teploměr Beurer BY 11 vám změří teplotu do 10 sekund. Neobsahuje žádnou rtuť ani sklo, je proto zcela bezpečný k použití. Při horečce nad 37,8 °C se ozve výstražné znamení.
Skladem na e-shopu
299

O produktu

50103878

I s teploměrem může být zábava. U dětí je mnohdy velmi obtížné změřit teplotu, protože jsou neposedné a nevydrží dlouho nehybně sedět. Pokud je však zaujmete nádherným digitálním teploměrem v designu roztomilé žáby, zcela jistě budete s měřením úspěšní již na první pokus. Přístroj vám výsledky ukáže na svém displeji již za deset vteřin. Je zcela voděodolný a bezpečný k použití i u novorozenců, neobsahuje totiž žádnou rtuť ani sklo, takže nehrozí riziko poranění. Po konci měření následuje akustický signál, abyste věděli, kdy již můžete teploměr vytáhnout. Po několika vteřinách nečinnosti se zařízení samo automaticky vypne, aby zbytečně nespotřebovávalo baterii.

Upozornění na horečku

Nejen, že teploměr dítěti přesně změří aktuální teplotu těla. Pokud dojde k překročení hranice horečky 37,8 °C, budete na to upozorněni výstražným signálem. Odchylka je minimální (0,1 °C), měření je proto spolehlivé a dá vám přesné informace o tom, jak moc je dítě nemocné. Baterie je součástí balení, není proto třeba dokupovat ji extra.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.