Beurer GL 44 glukometr bílý

Zdravotnické prostředky

Značka: BEURER
Glukometr od značky Beurer vám během pěti vteřin změří hladinu cukru v krvi a  zapíše ho i s datem a časem do paměti s kapacitou 480 údajů. Je vhodný pro osobní použití.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50081953

O hladině cukru v krvi budete mít vždy přehled. K rychlému a snadnému měření již za 5 vteřin vám poslouží moderní a kompaktní glukometr GL 44 od společnosti Beurer. Přístroj se snadno používá a nabízí přesné výsledky bez odchylek. Je určen k osobnímu použití, neobsahuje žádné kódování, které by celý proces komplikovalo. Naměřené hodnoty uvidíte přehledně na displeji, který je podsvícený, stejně jako slot na testovací proužky. Zařízení potřebuje k vyhodnocení pouhých 0,6 µl krve.

Průměrné statistiky

Po měření se údaje automaticky uloží do interní paměti s kapacitou až 480 zápisů, které jsou opatřeny datem a časem pořízení. Nejen, že tak snadno porovnáte nedávné hodnoty, ale zároveň si můžete zobrazit i průměrné statistiky za posledních 7, 14, 30 nebo 90 dnů, ať už z hlediska všech měření, nebo jen průměr označených hodnot.

Obsah balení

Startovací sada obsahuje kromě glukometru také AST uzávěr, 10 jehel, 10 testovacích proužků, baterii, pouzdro a zápisový deník.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.