Beurer ME 80 Přenosný EKG měřič

Zdravotnické prostředky

Značka: BEURER
EKG měřič Beurer vytvoří kardiogram již za 30 vteřin. Za pomoci dodávaného softwaru můžete EKG přenášet, ukládat výsledky, sledovat svůj zdravotní stav, zobrazit křivky jako referenční údaje pro lékaře nebo vytisknout EKG pro poskytnutí relevantních informací lékaři.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50085916

Přenosný EKG měřič ME 80 od společnosti Beurer se hodí jak do profesionálních lékařských ordinací nebo do sanitek, tak i k domácímu použití. Pomůže vám vytvořit přesný kardiogram, který si poté můžete vytisknout a ukázat svému lékaři, aby měl přehled o tom, jak vaše srdce funguje. Zařízení pracuje rychle, kardiogram zvládne připravit již za 30 vteřin. Podle naměřených údajů poté automaticky analyzuje hodnoty a přehledně vám zobrazí výsledky, takže ihned víte, jak na tom jste. Do interní paměti se může uložit až 99 měření, k nimž se poté snadno dostanete, abyste mohli sledovat vývoj srdeční činnosti.

Software Beurer ECG Manager

Na jediné nabití integrované baterie zvládne přístroj provést až 1 000 měření, nemusíte proto pamatovat na pravidelnou výměnu. Součástí balení je i praktický software Beurer ECG Manager, který vám nabízí hned několik způsobů využití:
- přenos dat EKG
- konfigurace elektrokardiografu
- uložení výsledků měření
- sledování zdravotního stavu
- zobrazení křivek EKG jako referenčních údajů pro odborný lékařský personál
- vytisknutí EKG


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.