Chicco Original Touch Kojenecká láhev s latexovým dudlíkem skleněná 240 ml dívka

Péče o dítě

Značka: CHICCO
Skleněná láhev Chicco s fyziologickým anti-kolikovým dudlíkem z měkkého přírodního latexu je vhodná pro děti již od narození.
NAVÍC CHICCO Zubní pasta jahoda bez fluóru 12m+ 15 ml Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC CHICCO Zubní pastu jahoda bez fluóru 12m+ 15 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Sleva 15 % při nákupu 2 ks produktů značky Chicco Při nákupu minimálně 2 ks označených produktů značky Chicco v libovolné kombinaci získáte slevu 15%. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
239

O produktu

50128899

Hledáte lahev, která vám umožní vaše děťátko nakrmit co nejpohodlnějším způsobem? Skleněná lahev Chicco obsahuje fyziologický anti-kolikový dudlík z měkkého přírodního latexu. Dudlík je velmi jemný a odolný. Poskytuje přirozený, hřejivý pocit, který připomíná pokožku prsu maminky. Anti-kolikový systém dudlíku napomáhá snížení polykání vzduchu při krmení a tím eliminuje riziko koliky a podráždění bříška. Pomalý průtok vyhovuje dětem již od narození. Láhev má široký otvor hrdla pro snadnější plnění a čištění. Ergonomický tvar láhve usnadňuje její držení. Sklo, ze kterého je láhev vyrobena, je transparentní, hygienické a oproti plastu lépe udržuje teplotu. Je odolné vůči vysokým teplotám a vhodné pro sterilizaci.

Hlavní vlastnosti:

  • skleněná lahev pro děti od narození
  • fyziologický anti-kolikový dudlík
  • jemný a odolný
  • z přírodního latexu
  • snadné čištění

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.