Registrovaný léčivý přípravek

Drill 24 pastilek

Značka: DRILL

Cucavé pastilky užívané k lokální léčbě lehčích infekcí a zánětů dutiny ústní a hltanu při chřipce a nachlazení bez horečky a celkových příznaků. Pro dospělé a děti od 6 let.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Drill 24 pastilek

50005346

Úvod

Pastilky Drill mají antiseptický účinek a pomáhají mírnit bolest. Užívají se při lehčích infekcích sliznice dutiny ústní a hltanu, při bolestech v krku při chřipce a nachlazení bez horečky a celkových příznaků (v případě infekcí s celkovými příznaky je nutná kontrola u lékaře). Oceníte je také při aftách, drobných poraněních v dutině ústní a moučnivce. Přípravek Drill mohou užívat dospělí a děti od 6 let.


Dávkování

Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1 pastilku podle potřeby, maximálně 4x denně. Děti od 6 do 15 let užívají 1 pastilku dle potřeby, maximálně 2-3x denně. Pastilky nežvýkejte, ale nechte volně rozpustit v ústech. Odstup mezi jednotlivými dávkami by měl být u dospělých minimálně 2 hodiny a u dětí 4 hodiny. Neužívejte před jídlem nebo pitím z důvodu možnosti zalknutí.

Pokud se do 5 dnů (u dětí do 3 dnů) nedostaví zlepšení nebo dojde ke zhoršení stavu, je nutná porada s lékařem. V těhotenství a při kojení není vhodné užívat tento přípravek.


Složení

Léčivými látkami jsou chlorhexidini digluconas 3,00 mg a tetracaini hydrochloridum 0,20 mg v 1 pastilce.

Pomocnými látkami jsou kyselina askorbová, amonium-glycyrrhizát, ponceau 4R, složené aroma, složené mentholové aroma, sacharóza, tekutá glukóza.


Upozornění

Přípravek Drill obsahuje sacharózu a glukózu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů s cukrovkou. Přípravek dále obsahuje ponceau 4R, který může způsobit alergické reakce. Neužívejte dlouhodobě a při přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.