Guareta Tyčinka s příchutí jablka 44 g

Potraviny a nápoje

Značka: GUARETA
5.0
Chutná tyčinka s proteiny, vlákninou, vitaminy a minerály. Poskytuje kompletní složení z hlediska výživných látek. Ideální náhrada běžné svačiny.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
39

Cena za 100 g: 89 Kč

O produktu

50007621

Chutná tyčinka s příchutí jablka je zdrojem bílkovin i vlákniny. Poskytuje kompletní složení z hlediska výživných látek, které jsou obsaženy v poměrech dle nejnovějších výživových doporučení. Obsahuje vitaminy A, B, C, D a E a také minerální látky a stopové prvky, zvláště pak vápník a železo. Můžete ji zařadit do jakéhokoliv jídelníčku. Chcete-li kontrolovat svou váhu, pak je Guareta Tyčinka s příchutí jablka ideální náhradou běžné svačiny.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje proteiny a vlákninu
  • zdrojem vitaminů A, B, C, D a E
  • obsahuje vápník a železo

Složení

Mléčné bílkoviny, glukózový sirup, bílá poleva s rostlinným tukem (rostlinný tuk kokosový), sušené odtučněné mléko, kakaové máslo, emulgátor (sójový lecitin), přírodní vanilkové aroma, fruktózový sirup, vlákninový komplex 6,9 % (oligofruktózový sirup, inulin, polydextróza, mikrokrystalická celulóza, glukomannan, pektin), sladidlo (sorbitolový sirup), komplexminerálních látek (glukonandraselný, citronandraselný, fosforečnanvápenatý, citronansodný, uhličitanhořečnatý, pyrofosforečnanželezitý, síran zinečnatý, síran manganatý, glukonan měďnatý, jodid draselný, seleničitan sodný),kakaové máslo, sušené jablečné kousky (2,4 %), světlicový olej, aroma, L-cystin, L-karnitin, okyselující látka (kyselina jablečná), vitaminový komplex (sušený glukózový sirup, kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferyl-acetát, nikotinamid, D-pantothenan vápenatý, retinol-acetát, pyridoxin-hydrochlorid, cholekalciferol, riboflavin, thiamin-hydrochlorid, kyselina pteroylmonolglutamová, D-biotin, kyanokobalamin).

Použití

Dvě tyčinky mohou nahradit jedno hlavní jídlo. Vypijte nejméně 200 ml vody s každou tyčinkou. Dodržujte dostatečný příjem vody. Nezbytnou součástí výživy mají být i běžné pokrmy a potraviny

Upozornění

Tyčinka s cukry a se sladidly. Není určeno dětem do tří let. Upozornění pro alergiky: Obsahuje suroviny z mléka a sóji. Může obsahovat stopová množství skořápkových plodů.

O značce

Potravinářsko-farmaceutická společnost Dr. Staněk produkuje svoje výrobky pod značkami Guareta® a DietLine®. Její zakladatel PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty, a díky tomu potraviny a výživu vnímá jinak než potravinář či obchodník. Prvořadým cílem společnosti je hledat a upravovat přírodní výživné látky tak, aby je bylo možné využít v dietních režimech pro úpravu nadváhy a obezity. Zpracování surovin nejvyšší možné kvality se snaží co nejvíce přiblížit požadavkům kladeným na léčivé přípravky. Velká pozornost je věnována také chuťové stránce potravin a jejich co nejlepší toleranci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.