Gyno-pevaryl Combipack 3 vaginální čípky a krém 15g

Registrovaný léčivý přípravek

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Gyno-pevaryl Combipack je přípravek proti plísním pro vaginální a kožní podání. Působí proti plísním, kvasinkám a některým bakteriálním infekcím, které mohou vyvolat onemocnění ženského pohlavního ústrojí (zevních rodidel a pochvy) a zánět předkožky žaludu u mužů. Vaginální čípky a krém Gyno-pevaryl Combipack je určen pro dospělé ženy a dívky od 16 let a muže.

Jak se přípravek Gyno-pevaryl Combipack používá:

Dospělé ženy a dívky od 16 let zavádějí 3 po sobě jdoucí dny 1 čípek hluboko do pochvy, nejlépe večer. Krém je určen k ošetření poševní oblasti, oblasti konečníku a k léčbě partnera. Krém se nanáší 1x denně po dobu 14 dní. Léčba má trvat ještě 1 týden po vymizení příznaků nebo do spotřebování celého balení krému. Nedojde-li ukončením léčby k vymizení příznaků onemocnění, nebo se stav v průběhu léčby zhoršuje, navštivte lékaře.

Složení:

Krém:

Léčivou látkou je ekonazoli nitras 1,0 g ve 100 g krému.

Dalšími složkami jsou makrogol-350-stearát, glyceromakrogol-250-trioleát, kyselina benzoová, butylhydroxyanizol, tekutý parafin, čištěná voda.

Vaginální čípky:

Léčivou látkou je ekonazoli nitras 150 mg v jednom čípku. Dalšími složkami jsou čípkový základ Wecobee a Wecobee FS.

Upozornění:

Přípravek GYNO-PEVARYL obsahuje složky na základě olejů, které mohou poškozovat pryžové bariérové antikoncepční prostředky (pesary) nebo latexové kondomy a snižovat tak jejich spolehlivost.