HELAN Korektor v tužce na červené žilky 4,2 g

Kosmetika

Značka: HELAN
Inovativní duo korektor v tužce zajišťuje přirozené překrytí nežádoucích červených žilek na nose i na tvářích a dalších nedokonalostí pleti.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
473

O produktu

50116826

Maskujte nedokonalosti své pleti jednoduchým krokem. Inovativní a praktický duo korektor v tužce zajišťuje chromatické překrytí nežádoucích červených žilek na nose i na tvářích a dalších nedokonalostí pleti.

Výsledek: 

  • kryje červené žilky a další nedokonalosti pleti
  • zanechává pleť dokonale sjednocenou
  • vyživuje pleť

Složení

Rostlinné oleje a vosky, vitamin E.

Použití

Nejprve důkladně vyčistěte pleť. Použijte podkladový krém pod make-up. Lehkým poklepáním naneste korektor na místa, která chcete zakrýt. Vzniklé kontury rozetřete do ztracena. Jako poslední naneste make-up a zafixujte pudrem.

O značce

Certifikovaná přírodní kosmetika Helan si zakládá na použití čistých přírodních surovin, dlouholeté tradici a výzkumu s moderními technologiemi, které dokáží co nejlépe využít rostlinný potenciál. Pro svou kosmetiku pečlivě vybírá pouze certifikované suroviny zejména od lokálních dodavatelů. Cílem je vytvářet etické produkty, které jsou férové k přírodě i lidem a jejich práci. I proto jsou kompletně vymyšleny, vyrobeny a zabaleny pouze v Itálii. Výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.