Biocidní přípravky, repelenty

JACK N' JILL Antibakteriální gel na ruce pro děti s pouzdrem JEDNOROŽEC 2x29 ml

  • JACK N' JILL Antibakteriální gel na ruce pro děti s pouzdrem JEDNOROŽEC 2x29 ml ničí 99,9 % bakterií a nezanechává na rukou lepivý pocit. Se zvláčňujícím glycerinem.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: JACK N' JILL Antibakteriální gel na ruce pro děti s pouzdrem JEDNOROŽEC 2x29 ml

50126973

Úvod

Ideální pomocník pro hygienu rukou, když není k dispozici voda a mýdlo. JACK N' JILL Antibakteriální gel na ruce pro děti s pouzdrem JEDNOROŽEC 2x29 ml ničí až 99,9 % bakterií a jeho malé praktické balení můžete mít stále při ruce – při běžných pochůzkách, v MHD či na výletě. Průsvitný gel s obsahem alkoholu rychle zasychá a nezanechává na rukou stopy ani lepivý pocit. Přípravek je doplněný o glycerin, který předchází vysušení pokožky při častějším používání. Pouzdro s dětským motivem můžete připnout k tašce, klíčům nebo na kočárek.

Výsledek:

  • zničí 99,9 % bakterií
  • není třeba oplachovat
  • obsahuje zvláčňující glycerin
  • bez parfémů a umělých barviv
  • vhodné i pro vegany
  • balení 2 x 29 ml + pouzdro

Složení

Aktivní látka: 62% etanol; Water, Glycerin, Propylene Glycol, Carbomer, Aminomethyl Propanol.


Použití

Nejlépe do čistých dlaní vytlačte asi 3 ml gelu – to je množství, které přibližně odpovídá kuličce hrachu. Roztírejte asi minutu po celém povrchu rukou, prstů, dokud nejsou suché. Aplikaci můžete opakovat podle potřeby.


Upozornění

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Nedoporučuje se používat u kojenců. Děti do 6 let by měly výrobek používat pod dohledem dospělé osoby. Vyhněte se kontaktu s očima. Při zasažení očí je důkladně propláchněte tekoucí vodou. Hořlavý výrobek. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Při používání výrobku nekuřte. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.