Svalové elektrostimulátory

  (5)
Seřadit podle
 • Tlumí bolesti a stimuluje svaly. Kombinuje TENS, EMS a působení tepla.
 • Přístroj se třemi různými funkcemi pro stimulaci a masáž těla.
 • Zmírňuje menstruační bolest. Relaxační kombinace tepla a elektrostimulace.
  Svalové elektrostimulátory

  Svalové elektrostimulátory

  Uvolněte se po náročném dni v práci nebo po cvičení. Elektrostimulace prokrvuje unavenou oblast a ulevuje od napětí. Dopřejte svému tělu kvalitní odpočinek. Svalový elektrostimulátor Beurer příjemně prohřívá a masíruje břicho, paže, stehna či záda. Zejména ženy pak ocení praktický polštářek, který poskytuje působením tepla a elektrostimulace úlevu při menstruačních a endometriózních bolestech. Je skladný a můžete si jej vzít všude s sebou. Vyberte si ten váš.

  Elektrostimulátory Beurer poskytují úlevu ve třech úrovních:

  1. Elektrická stimulace nervových drah (TENS): Nervové dráhy bývají často opomíjeny, nicméně pro správnou funkci celého těla je potřeba TENS také stimulovat.

  2. Elektrická stimulace svalové tkáně (EMS): Vhodná pomůcka po namáhavé fyzické aktivitě, např. cvičení. Zařízení se zaměřuje na důkladnou masáž svalů, aby nedošlo k jejich stažení, které by mohlo vyvolat až křeč.

  3. Masážní účinek vyvolaný elektrickými signály: Jde o komplexní masáž, která pomáhá prokrvovat a uvolňovat všechny vrstvy pokožky. Po masáži budete uvolnění, odpočatí a plní energie.