Paralen Grip Horký nápoj citron 12 sáčků

Registrovaný léčivý přípravek

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Složení:

Účinné látky

jeden sáček obsahuje paracetamolum 650 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg

Pomocné látky

sacharóza 2806,32 mg, aspartam 74,6 mg, dihydrát citronanu sodného 517,40 mg (odpovídá 121,39 mg sodíku)

kyselina citronová, kyselina vinná, přírodní citronové aroma v prášku, povidon 25, kyselina askorbová, pigmenty z oddenku kurkumy dlouhé

 

Dávkování:

Dospělí, včetně starších osob a dospívajících od 15 let

Podává se jeden sáček rozpuštěný v šálku horké vody (nikoli vařící) až čtyřikrát denně. Interval mezi jednotlivými dávkami by neměl být kratší než čtyři hodiny. Nejvyšší jednotlivá dávka je 1 sáček. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky.

Děti a dospívající do 15 let

Vzhledem k obsahu léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající do 15 let.

Příbuzné produkty