Drogerie

Persil Discs Prací kapsle Color 28 ks

Značka: PERSIL

Prací kapsle Persil Discs Color prostupují hluboko do vláken a odstraňují i velmi odolné skvrny. Neutralizují nepříjemný odér a zanechávají dokonale čistí a svěží prádlo.

289
Doprava zdarma

O produktu: Persil Discs Prací kapsle Color 28 ks

50147882

Úvod

Prací kapsle Persil Discs Color prostupují hluboko do vláken a odstraňují i velmi odolné skvrny. Neutralizují nepříjemný odér a zanechávají dokonale čisté a svěží prádlo. Kapsle zároveň chrání barevné oblečení před vyblednutím, udržuje stálý tvar látky a zabraňují žmolkování. Složení kapsle je šetrné jak k pokožce, tak k přírodě. Prostředek podporuje udržitelnou domácnost, obsahuje 92 % biologicky odbouratelných složek*. Funguje i při nízkých teplotách od 20 °C.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale odstraňují odolné skvrny
  • zanechávají svěží a zářivé barvy
  • udržují tvar látky
  • 92 % biologicky rozložitelných složek
  • podporují udržitelnou domácnost

*Vztahuje se na organické složky podle OECD 301/302.


Složení

15-30 % neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky, 5-15 % mýdlo, <5 % fosfonáty, enzymy, parfém (geraniol, linalool).


Použití

Kapsli přidejte přímo do bubnu pračky. Balení obsahuje 28 dávek.


Upozornění

Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Obsahuje subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO  nebo lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.