Drogerie

Persil Prací gel Color 88 dávek

Značka: PERSIL

Prací gel Color značky Persil spolehlivě odstraní skvrny. Funguje i při nízkých teplotách (od 20 °C). Čistí mechanismus spotřebiče, brání nepříjemnému zápachu.

*Při nákupu nad 399 Kč sleva 20 % *Při nákupu produktů značky Persil v minimální hodnotě 399 Kč vč. DPH získáte slevu 20 %. Akce platí do 31. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob.
499

Cena za 1 kus(tbl): 499,00 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Persil Prací gel Color 88 dávek

50156241

Úvod

Prací gel Color značky Persil použijete na barevné prádlo. Proniká hluboko do vlákna textilie a odstraňuje i ty nejodolnější skvrny. Prádlo je po vyprání dokonale čisté a krásně svěží. Pocit svěžesti vám vydrží po celou dobu nošení. Prací gel navíc působí i uvnitř mechanismu spotřebiče, kde likviduje nečistoty a usazeniny. Ty totiž způsobují nepříjemný zápach, který může pračku po čase začít trápit. Přípravek si oblíbíte také pro to, že dovede šetřit energie. Je totiž účinný i při praní na nízké teploty, a to již od 20 °C. Lahev je vyrobená z 50 % z recyklovaného plastu.

Hlavní vlastnosti:

  • je vhodný na barevné prádlo
  • zachová barvu textilie
  • spolehlivě odstraní odolné skvrny
  • funguje při praní na nízké teploty
  • udržuje mechanismus pračky v čistotě

 


Složení

5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, <5 % mýdlo, fosfonáty, enzymy, parfémy (limonene), konzervační činidla (methylisothiazolinone, benzisothiazolinone).


Upozornění

Nepoužívejte na vlnu a hedvábí. Přípravek pro praní prádla. Varování. Obsahuje 2-methylisothiazol-3(2H)-on. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.