WEIDER Premium BCAA Powder cherry-coconut 500 g

Sportovní výživa

Značka: WEIDER
Sypké Premium BCAA v optimálním poměru 2:1:1 obohacené o L-glutamin. BCAA tvoří až jednu třetinu aminokyselin ve skeletálních svalech.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
795

Cena za 1 kg: 1 590 Kč

O produktu

50093042

BCAA jsou jediné aminokyseliny, které mohou být okamžitě využity jako zdroj energie. BCAA podporují růst nových svalových vláken, ochranu proti rozkladu svalových vláken a chrání svalovou hmotu před devastací. Urychlují regeneraci po těžkém tréninku. Neměly by chybět ve výživě žádného sportovce. Obzvláště v době s omezeným energetickým příjmem.

Složení (ve 100g):

Bílkoviny: 76,8 g, Sacharidy: 6,3 g, Tuky: 0,1 g.

30 g L-Leucin, 15 g L-Isoleucin, 15 g L-valin, 15 g L-glutamin, kyseliny: kyselina citronová, vinná kyselina, Maltodextrin, zahušťovadlo: karubin, Aromatizace, náhradní sladidla: acesulfam K, cyklamát sodný, sacharin sodný, sukralóza, látky protispékavé: oxid křemičitý, emulgátor: Sója-Lecitiny, Barva: žlutá Chinolinová. Chinolin : může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Energetická hodnota: 1529 kJ/ 360 kcal

Dávkování: 10g prášku rozmíchejte ve 200 ml vody a vypijte 10 minut před tréninkem.

Náš doporučený TIP: Minimální efektivní dávka BCAA je 4g.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě. Složení a energetická hodnota uvedená v popisce e-shopu se může u jednotlivých příchutí lišit. Přesné informace naleznete na obalu výrobku.

Balení: 500g


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.